Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+12
matriks
theGame
djrobis
Krismans
AK47
nriko93
open
MosQuito(inteq)
ilvarix
suom
Dinamo
Admin
16 posters

    Jauna Gm vieta

    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 218
    Points : 27878
    Join date : 04.04.09
    Age : 35
    Location : mu.identy.lv

    Jauna Gm vieta Empty Jauna Gm vieta

    Post by Admin 06.11.09 15:18

    Ta nu sanacis kad viens no GM brauc prom uz arzemem,un vins vairs netiks uzspelet Serveri.
    Ta nu tagad mekleju cilweku kas aizvietos vinu,bus aktivs.
    Jabut+16 gadu
    Online Stundam ne mazak ka 50
    aktivam,un labi domajosam cilwekam..

    Sini topika ierakstat pec savam domam vajadzigu info,ko man wajadzetu zinat.un butu ieintresets JUms pieskirt statusu..

    JA VEIDOSIET JAUNU TOPIKU,PIETEIKUMS NETIKS NEMTS VERA
    Dinamo
    Dinamo


    Posts : 20
    Points : 26518
    Join date : 05.11.09
    Age : 30
    Location : Latvija

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Dinamo 06.11.09 16:00

    Es varētu būt GM es esmu aktīvs spēlētājs palīdzu spēlētājiem! Man skype tragedija2 Es domaju ka varetu but GM es apzinos ka tas ir svarigs pasakums un es esmu bieži online! uzprasat kadam diena vismaz ar abiem 4ariem pa 2 h esu on ja izemsiet aprunaties ar mani griezieties pie manis skype. Es ceru ka jus izlemsiet normalu un sakarigu GM ! Lai veicas Wink
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 218
    Points : 27878
    Join date : 04.04.09
    Age : 35
    Location : mu.identy.lv

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Admin 06.11.09 17:59

    kko wel par sewi wari pastastit Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
    Dinamo
    Dinamo


    Posts : 20
    Points : 26518
    Join date : 05.11.09
    Age : 30
    Location : Latvija

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Dinamo 06.11.09 18:05

    Man ir 15 gadi tas gan ja Sad bet ta sakarigs esmu daudzus nobus nemu pt kaut ari pats nesmu labaks par viniem! pazinu superjeru zhel ka vins uz UK aizbrauca pirat Zinu GM komandas ja vaig varu dabut saiti. Speleju so mu ari agrak. Zinu ka GM amats ir atbildigs ,jo man besi ka GM sak davat draugiem visadas +al lietas un qwestos dod +al items Neutral
    Dinamo
    Dinamo


    Posts : 20
    Points : 26518
    Join date : 05.11.09
    Age : 30
    Location : Latvija

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Dinamo 06.11.09 18:07

    Domaju visadus jaunus events kuri ir interesanti,tada veida piesaistot speletajus buut vairak online reklameju serveru un jo vairak speletaju jo labak ! Smile
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 218
    Points : 27878
    Join date : 04.04.09
    Age : 35
    Location : mu.identy.lv

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Admin 06.11.09 18:19

    Arrow Arrow Arrow Arrow +1
    Dinamo
    Dinamo


    Posts : 20
    Points : 26518
    Join date : 05.11.09
    Age : 30
    Location : Latvija

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Dinamo 06.11.09 18:29

    Un +cik max? cheers
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 218
    Points : 27878
    Join date : 04.04.09
    Age : 35
    Location : mu.identy.lv

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Admin 06.11.09 19:30

    tad redzes ko parejie teikts
    suom
    suom


    Posts : 9
    Points : 26530
    Join date : 31.10.09
    Age : 28
    Location : Dobele

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by suom 06.11.09 21:09

    Dinamo rakstīja:Domaju visadus jaunus events kuri ir interesanti,tada veida piesaistot speletajus buut vairak online reklameju serveru un jo vairak speletaju jo labak ! Smile
    +1 =] es par tevi!! king
    Dinamo
    Dinamo


    Posts : 20
    Points : 26518
    Join date : 05.11.09
    Age : 30
    Location : Latvija

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Dinamo 06.11.09 22:34

    paldies! Man jau bija idejas daudz ! meginašu kko jaunu taisiit :p
    Dinamo
    Dinamo


    Posts : 20
    Points : 26518
    Join date : 05.11.09
    Age : 30
    Location : Latvija

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Dinamo 06.11.09 22:35

    paldies! Man jau bija idejas daudz ! meginašu kko jaunu taisiit :p ja busu GM
    Dinamo
    Dinamo


    Posts : 20
    Points : 26518
    Join date : 05.11.09
    Age : 30
    Location : Latvija

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Dinamo 06.11.09 22:37

    uj samiseejas Smile
    ilvarix
    ilvarix


    Posts : 58
    Points : 26598
    Join date : 28.10.09
    Age : 30

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by ilvarix 06.11.09 22:55

    Kads tev niks ? mu ?
    ilvarix
    ilvarix


    Posts : 58
    Points : 26598
    Join date : 28.10.09
    Age : 30

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by ilvarix 06.11.09 23:34

    Dinamo rakstīja:Man ir 15 gadi tas gan ja Sad bet ta sakarigs esmu daudzus nobus nemu pt kaut ari pats nesmu labaks par viniem! pazinu superjeru zhel ka vins uz UK aizbrauca pirat Zinu GM komandas ja vaig varu dabut saiti. Speleju so mu ari agrak. Zinu ka GM amats ir atbildigs ,jo man besi ka GM sak davat draugiem visadas +al lietas un qwestos dod +al items Neutral

    I kad tu sito esi redzejis ? un tadu questu dzirdevis ka + all dod ? Shocked Exclamation Evil or Very Mad

    Pasaki kadu gm esi redzejis, kas dotu +all mantas ?


    Pēdējo reizi labojis ilvarix 06.11.09 23:36; labots 1 reizi (Reason for editing : <c> Explosion)
    Dinamo
    Dinamo


    Posts : 20
    Points : 26518
    Join date : 05.11.09
    Age : 30
    Location : Latvija

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Dinamo 06.11.09 23:54

    Nix tev nav jazin,un baumas izplatas loti atri cik nu tur tas patiesibas. Gandriz visiem ir +all seti! study
    Dinamo
    Dinamo


    Posts : 20
    Points : 26518
    Join date : 05.11.09
    Age : 30
    Location : Latvija

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Dinamo 06.11.09 23:57

    Vismaz viens kads GM ir iedevis draugiem kadu setu to es toc zin. Vnk nepatiik maybe ne tu bet kads no GM deva +all items!
    avatar
    elwiss
    Viesis


    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by elwiss 07.11.09 0:11

    saprotiet to kad vienmer tie GM saka kad busot aktivi utt,bet kas nakotne notiek...
    kapec nesat atktivi pirms kko tadu prasat??
    avatar
    MosQuito(inteq)


    Posts : 26
    Points : 26514
    Join date : 07.11.09

    Jauna Gm vieta Empty Gm Pieteikums

    Post by MosQuito(inteq) 07.11.09 1:10

    1.Vārds-Edgars
    2.Gadi-15
    3.Kur dzīvo?-Riga,Zasulauka rajons
    4.Cik ilgi spēle MuOnline- speleju jau ilgi kadus gadus 3
    4.Vai spēlē Identy Serveri-Protams speleju vinu jau no pasa sakuma un vsp speleju visus elwisa mu serveros Very Happy
    5.Uz kāda nick tu vēlies GM-inteq
    6.Vai esi bijis GM. Ja vairakos serveros zinu noteikumus Gm pienakumus un zinu daudzus questus neskaitot originalos
    7.Cik valodas pārzini.Latviesu un Krievu ideali Anglu valodu Labi un Lietuviesu saprotu ko raksta un varu atbildet bet ta vaji vinu zinu
    8.Cik bieži vari būt online-Online es varu but ilgi ja gribas varu pat but visu Dienu
    9.Vai vari ik mēnesi ziedot kaut nelielu naudas summu attīstībai-Ja bus nauda tad ja
    10.Tava piebilde-Neko ipasu piebilst nevaru. Palidzu noobiem un kacaju vinus un ja vina paprasa dabut kaut kadu itemu tad es dabuju es esmu daudziem palidzejis
    avatar
    MosQuito(inteq)


    Posts : 26
    Points : 26514
    Join date : 07.11.09

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by MosQuito(inteq) 07.11.09 1:12

    Dinamo rakstīja:Nix tev nav jazin,un baumas izplatas loti atri cik nu tur tas patiesibas. Gandriz visiem ir +all seti! study


    Zini tadu lietu ka WebShop man piemeram seti+all ir tapec ka esmu so mu spelejis ieprieks un sutijis sms un man elwis adeva kreditus un tape man ir seti+all. Un neviens GM neko items+all jo vinam nav drop komandas ka es zinu viniem nedod ari kreditus bet tikai GM Shop kord pasaka un viss taka seit tu kludies
    ilvarix
    ilvarix


    Posts : 58
    Points : 26598
    Join date : 28.10.09
    Age : 30

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by ilvarix 07.11.09 1:22

    MosQuito(inteq) rakstīja:
    Dinamo rakstīja:Nix tev nav jazin,un baumas izplatas loti atri cik nu tur tas patiesibas. Gandriz visiem ir +all seti! study


    Zini tadu lietu ka WebShop man piemeram seti+all ir tapec ka esmu so mu spelejis ieprieks un sutijis sms un man elwis adeva kreditus un tape man ir seti+all. Un neviens GM neko items+all jo vinam nav drop komandas ka es zinu viniem nedod ari kreditus bet tikai GM Shop kord pasaka un viss taka seit tu kludies

    Vo vards vieta, gm neka nevareja draugiem dot setus.. taka nevajag stastit par Musu pienakumiem sliktas lietas ! ( Setus nedeva neviens nevienam , Es biezi biju on un redzu kas notiek )


    Pēdējo reizi labojis ilvarix 07.11.09 1:27; labots 1 reizi
    ilvarix
    ilvarix


    Posts : 58
    Points : 26598
    Join date : 28.10.09
    Age : 30

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by ilvarix 07.11.09 1:25

    Dinamo rakstīja:Nix tev nav jazin,un baumas izplatas loti atri cik nu tur tas patiesibas. Gandriz visiem ir +all seti! study


    Par tadam dzelam ir slikti, uzreiz nevajag sakt drinit virsu, ja nezini kas es esmu ! ( Man ari ir mazliet ietekme kas bus un kas nebus GM) Taka uz prieksdienam ! Twisted Evil lol!
    Dinamo
    Dinamo


    Posts : 20
    Points : 26518
    Join date : 05.11.09
    Age : 30
    Location : Latvija

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Dinamo 07.11.09 1:32

    Hā nu par set varbut kludijos explosion man baigi vjg nesko nesmu redzejis pats esi biezhi on bijis sodien ilgu laiku speleju nesu tevi redzejis on un neviens qwests vel nav bijis taka ari nedaudz pierimsti scratch
    avatar
    open
    Viesis


    Jauna Gm vieta Empty GM!?

    Post by open 07.11.09 1:38

    varu par sevi pastāsīt man ir 16 gadi un 2 mēneši. Pātīk uzspēlēt šo Mu, jo draugi ieteica laba EXP admini un GM neko. study elephant Bieži esmu saskāries šajā Mu ar ārzemju spēlmaņiem iesācējiem kuri nesaprot latviešu valodu un man nākas palīdzēt visu parādīt tā jau es esmu atsaucīgs un man negribās sevi lielīt . ja pats sevi lielīšu tad varu saskarties ar negatīvu attieksmi. Basketball Basketball cheers P.S Man ir pieredze ar Gm funkcijām. Ja vēlaties lai pasaku savu Skype niku tikai uzrakstiet šeit Wink
    avatar
    MosQuito(inteq)


    Posts : 26
    Points : 26514
    Join date : 07.11.09

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by MosQuito(inteq) 07.11.09 1:49

    Dinamo rakstīja:Hā nu par set varbut kludijos explosion man baigi vjg nesko nesmu redzejis pats esi biezhi on bijis sodien ilgu laiku speleju nesu tevi redzejis on un neviens qwests vel nav bijis taka ari nedaudz pierimsti scratch

    Nav taisniba vins ir bijis on un taisijis questus un es vinam esmu palidzejis taka tu nesaki savu niku nevar zinat vai tu biezi esi on vai ne taka ned... luudzu
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 218
    Points : 27878
    Join date : 04.04.09
    Age : 35
    Location : mu.identy.lv

    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Admin 07.11.09 1:54

    open rakstīja:varu par sevi pastāsīt man ir 16 gadi un 2 mēneši. Pātīk uzspēlēt šo Mu, jo draugi ieteica laba EXP admini un GM neko. study elephant Bieži esmu saskāries šajā Mu ar ārzemju spēlmaņiem iesācējiem kuri nesaprot latviešu valodu un man nākas palīdzēt visu parādīt tā jau es esmu atsaucīgs un man negribās sevi lielīt . ja pats sevi lielīšu tad varu saskarties ar negatīvu attieksmi. Basketball Basketball cheers P.S Man ir pieredze ar Gm funkcijām. Ja vēlaties lai pasaku savu Skype niku tikai uzrakstiet šeit Wink
    es tava vieta wismaz butu registrejies foruma pirms kko tadu rakstijis Smile

    Sponsored content


    Jauna Gm vieta Empty Re: Jauna Gm vieta

    Post by Sponsored content


      Tagad ir 09.05.24 7:45